Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

Випускний бал в старшій групі №2 (25.05.2023)

25-го травня в садочку відбувся Випускний бал в старшій групі №2. Дівчатка, одягнені у бальні сукні, зі святковими зачісками, хлопчики – у костюмах, співали, танцювали, прощалися з садочком. Директор, Ляшук Олена Богданівна, привітала дітей та батьків з закінченням дошкільної освіти та вручила дипломи.

День вишиванки 2023

 

 

Педагоги, батьки та діти нашого закладу традиційно долучаються до святкування Дня вишиванки. В усіх групах пройшли тематичні заняття на яких вихователі продовжили знайомити дітей з традиційними українськими вишиванками.

Міжнародний день сім'ї (15.05.2023)

В усіх групах закладу дошкільної освіти пройшли тематичні заняття до Міжнародного дня сім’ї.

Міжнародний день сім’ї відзначають щорічно 15 травня з 1993 року. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї.

Основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

Вихователі групи №3 організували та провели спільну акцію з батьками вихованців "Посади з мамою квіти".

День Європи 09.05.2023

Цьогоріч Україна відзначає День Європи разом із країнами Європейського Союзу – 9 травня.

Де́нь Євро́пи — день відзначення миру та єдності на європейському континенті

День пам'яті і примирення (08.05.2023)

8 травня в усіх групах пройшли тематичні заняття до Дня пам'яті і примирення. Вихователі продовжили знайомити дітей з поняттями "війна" і "мир", розповіли дітям про ІІ світову та сучасну війну. Діти передшкільних груп виготовили маки - символи пам'яті про жертв війни.

Колективний перегляд заняття "Долаємо страхи"

Колективний перегляд індивідуально-групового заняття з елементами пластичних вправ "Долаємо страхи" в старшій групі №2.

Провела практичний психолог Гнєушева Юлія Валеріївна "Спеціаліст І категорії".

Колективний перегляд "Світлофор" 04.05.2023

Колективний перегляд заняття до педради з БЖД "Світлофор" в групі дітей раннього віку.

Провела вихователь Долінська Анна Борисівна "Спеціаліст".

Тиждень безпеки дитини 24-28.04.2023

З 24.04.2023 по 28.04.2023 в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №8 Рівненської міської ради було проведено Тиждень безпеки дитини, метою якого стало формування в дошкільників свідомого ставлення до власної безпеки, формування в них навичок безпечної поведінки та стресостійкості, збереження життя та здоров’я (фізичного, психологічного, емоційного). У його межах було проведено заняття, бесіди, ігри, віртуальні екскурсії, змагання, свята, хвилинки безпеки із залученням батьків та представників спеціальних служб.  

Було організовано освітню діяльність з дітьми за такими напрямами: правила безпеки під час евакуації, мінної безпеки; правила дорожнього руху; правила поведінки на вулиці, у транспорті, при зустрічах з незнайомими людьми; правила безпечної поведінки під час відпочинку на сонці, у лісі, біля водойми; користування електричними й газовими приладами; запобігання харчовим отруєнням і кишковим інфекціям та ін.

27 квітня до дошкільнят завітали працівники ювенальної превенції Рівненського районного управління поліції. Правоохоронці розповіли малюкам про безпеку дорожнього руху, нагадали правила безпечної поведінки на дорозі, про використання світловідбиваючих елементів у темну пору доби. А також пояснили вихованцям закладу, як треба діяти, якщо ти загубився. Зустріч пройшла у формі гри, діти із захопленням відгадували загадки, які їм на передодні підготували працівники поліції. Наприкінці зустрічі малята разом з поліцейськими вчилися правильно перетинати нерегульований пішохідний перехід. 

Всесвітній день Землі 2023

Традиційно, кожного року 22 квітня вся планета святкує День Землі. 21 квітня в нашому садочку пройшли різноматні заходи   до Дня Землі. Вихователі провели тематичні заняття, в яких спонукали дітей бути уважним до нашого довкілля, берегти природу, формуванню почуття відповідальності за майбутнє нашої планети, нашої Землі.

Святкуємо Великдень 2023

Тематичний тиждень «Святкуємо Великдень» пройшов надзвичайно цікаво. Діти поглибили свої знання про
Великдень, історію його святкування, головні атрибути
свята. Також діти із задоволенням малювали власні писанки, створювали аплікації, великодні композиції. Вихованці та їх батьки виготовили писанки, якими прикрашено великодні дерева на території закладу.

Всесвітній день авіації і космонавтики (12.04.2023)

 

12 квітня у закладі пройшли тематичні заняття до Всесвітнього дня авіації і космонавтики, метою яких було формування у дітей позитивної мотивації до пізнання і позитивного ставлення до світу. Вихователі ознайомили дітей з моделлю Землі, дали уявлення про космос і професію-космонавт, розвивали пізнавальні інтереси дітей.

Рух заради здоров'я 2023

Заклад дошкільної освіти №8 взяв участь у проведенні фестивалю ранкової зарядки "Рух заради здоров'я" з нагоди Всесвітнього дня здоров'я. Цей день був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців закладу дошкільної освіти. Педагоги організували у групах ранкові зарядки, спортивні конкурси і естафети.

Тематичні заняття, розваги до Всесвітнього дня театру 27.03.2023

«Театральна вистава розкриває перед дитиною весь світ засобами мудрої та вічної казки, розвиває творчі здібності особистості, а найголовніше, виховує справжню людину».
С. Русова

27 березня в закладі дошкільної освіти пройшов тематичний день до Дня театру. Педагоги провели тематичні заняття та різноманітні театралізовані ігри з використанням різних видів театру.

Тематичний тиждень «Шевченківські дні» 6-10 березня 2023

В перші дні березня вся Україна традиційно відзначає річницю з дня народження славетного українського кобзаря Тараса Григоровича Шевченка. Протягом тижня діти продовжили знайомитись із творчістю Великого Кобзаря, читали та вивчали вірші, розглядали та малювали малюнки за його творами.

Заняття доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» 01.03.2023

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 долучився до проведення ІІ Міжнародного заняття доброти про гуманне та відповідальне ставлення до тварин та до збору кормів для безпритульних тварин.

У ці складні часи нашим дітям як ніколи потрібні душевний спокій, позитивні емоції, безтурботність та доброта. Традиційним джерелом таких почуттів є Заняття доброти присвячене чотирилапим улюбленцям.

   

День народження Лесі Українки 2023

   

 

27 лютого Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 відзначив день народження великої української поетеси Лесі Українки (25.02.23). 
Вихователі розповідали дітям про нелегке життя письменниці, її любов до України, звичаїв та традицій нашого народу.

Педагогічна рада №3 (22.02.2023)

 22 лютого в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №8 відбулась педагогічна рада №2
за темою "Розвиток творчих здібностей дошкільників через використання фольклору в театралізованій діяльності".

Вихователі усіх груп представили дидактичні ігри та матеріали з художньо-мовленнєвого розвитку дошкільників.

Міжнародний день рідної мови 2023

За рішенням ЮНЕСКО 21 лютого всі народи відзначають Міжнародний день рідної мови. За час свого існування воно вже стало традиційним, адже це один з тих днів,коли кожен має змогу відчути себе частиною свого великого народу.

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 теж долучився до відзначення Дня рідної мови. 
У садочку були проведені тематичні заняття метою яких було розкрити всю красу та багатство української мови
.

Колективний перегляд заняття "Киця Мура де ти була?"в гр.№4

Колективний перегляд заняття з художньо-мовленнєвого розвитку в групі дітей молодшого дошкільного віку "Киця Мура де ти була?".

Метою заняття було продовжувати знайомити дітей з творами усної народної творчості; спонукати промовляти та обігрувати знайомі потішки; вивчити нову українську потішку; розвивати мовлення, пам'ять, увагу, мислення, виховувати у дітей інтерес до усної народної творчості.

Підготувала і провела вихователь І категорії Цап Олена Яношівна.

Колективний перегляд заняття "Така знайома - незнайома казка" гр.№2

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвого розвитку, художньої літератури "Така знайома - незнайома казка" в старшій групі №2.
Метою заняття було навчати дітей складати творчу розповідь за мотивами українських народних казок за допомогою опорних слів; закріпити вміння впізнавати знайомі казки; розвивати літературно-мовленнєві творчі здібності у дошкільнят; виховувати чуйність у дітей, повагу й любов до рідної мови, надбань свого народу.
Підготувала і провела вихователь І категорії Гомон Ольга Вікторівна.

Свято Стрітення 2023

В народі свято Стрітення вважають святом зустрічі зими з весною. Говорять, що у лютому сонце йде на літо, а зима – на мороз. Саме у цей день зима з весною змагаються, і котра з них переможе, та й буде до кінця місяця панувати.  Напередодні Стрітення жінки випікали печиво у вигляді жайворонків і давали їх дітям, щоб ті віднесли у садок. Люди вважали, що це птахи на своїх крилах з далекого вирію приносять весну, проганяють люту зиму. А називали випечених із тіста пташок жайворонками, бо за давніми легендами вважалося, що ця пташка народилася із сонячного жару.