Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

 

Додаткові освітні послуги

В закладі дошкільної освіти №8 надаються безкоштовні освітні послуги з навчання дітей іноземної (англійської) мови  з другої молодшої групи (з четвертого року життя).   В кожній дошкільній групі проводиться по два заняття на тиждень, всього 0,5 ставки (9 годин на тиждень). 

Керівник гуртка англійської мови Гнєушева Юлія Валеріївна - стаж педагогічної діяльності на 01.10.2020р.  – 14 р. 2міс. За фахом вчитель іноземної мови та практичний психолог в закладах освіти.

 

Додаткові освітні платні послуги надаються на основі договору між батьками або особами, які їх заміняють та навчальним закладом з 01.10.2020р. за такими напрямками: 

-         художньо-естетичний розвиток (образотворча діяльність) – 2 р. на тиждень; 

-         раннє навчання за методикою М.Зайцева – 2 р. на тиждень; 

-         хореографія – 2 р. на тиждень. 

     Керівник гуртка з художньо-естетичного розвитку – Нестерук Оксана Миколаївна, має вищу педагогічну освіту, за спеціальністю «Вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури, історії», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

     Керівник гуртка з раннього навчання за методикою Зайцева – Суха Лариса Євгенівна, має вищу дошкільну освіту, за спеціальністю «Викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

     Керівник гуртка з хореографії – Лозян Дарина Русланівна, має вищу педагогічну освіту, за спеціальністю «Вчитель музичного мистецтва, художньої культури», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

       Вартість одного гуртка ДОПП становить 150 грн. на місяць.