Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

Колективний перегляд занять 29.11.2022

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом ознайомлення з соціумом (малювання)  "Червона калина" в молодшій групі№4.
Провела вихователь "спеціаліст І категорії" Інна Ряба.

 Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом ознайомлення з соціумом (художня література) "Українці дружні люди, друзі є у них повсюди" в середній групі №3. 
Провела вихователь "спеціаліст І категорії" Олеся Степчин.

"Безпечна година" 18.11.2022

   18 листопада 2022р. в нашому закладі дошкільної освіти відбувся навчально-розвальний захід "Безпечна година", який провели для дошкільнят рятувальники ДСНС та співробітники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Рівненській області.

Тиждень безпеки дорожнього руху 7-11 листопада 2022

З 7 по 11 листопада 2022р. було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є формування у дітей дошкільного віку навичок обачної поведінки на дорогах, поглиблення та уточнення знань про транспорт, як об’єкт підвищеної небезпеки, ознайомлення з правилами дорожнього руху для пішоходів, формування навичок поведінки в громадському транспорті, спонукання дітей до свідомого розуміння наслідків необачної поведінки на дорогах.

День української мови та писемності 2022

 

 Рідна мова – найяскравіший вияв національного буття народу, його головна духовна скарбниця. Вона є могутнім природним засобом об’єднання людей. Через мову народ передає з покоління в покоління свою мудрість і славу, традиції і культуру. Оволодіваючи рідною мовою, дитина пізнає свій народ, його характер, культуру, історію та думки.

Заняття з мінної небезпеки

7 листопада у нашому закладі дошкільної освіти було проведено заняття з мінної небезпеки з дітьми
середньої групи №3 та старшої групи №2. Заняття провів тренер з мінної небезпеки ГО "Проліска" Олександр Бурдюк.

Свято Осені 2022

Свято Осені в середній групі №3

Свято Осені в старшій групі №2

 Свято Осені в молодшій групі №4

 

 

 

Свято Осені в ясельній групі №1

Свято до Дня Українського козацтва, Дня захисників і захисниць України 2022

Вихователі закладу дошкільної освіти продовжили знайомити дітей з історією козаків, їхнім побутом, традиціями. На заняттях та під час свята педагоги закладу поглиблювали уявлення дітей про козаків як про сміливих вправних воїнів, які захищали українській народ, Україну. Не оминули своєю увагою воїнів сучасності, які вірно служать своїй Батьківщині та захищають свій народ.

День художника України 2022

В нашому дошкільному закладі до Дня художника були проведені тематичні заняття з зображувальної діяльності на яких діти знайомились з творчістю видатних художників України та вдосконалювали різні техніки малювання.

Акція "Смілива гривня"

Адміністрація ЗДО дякує всім батькам, дітям, працівникам закладу за активну участь в акції «Смілива гривня». Нами було зібрано і перераховано на потреби ЗСУ - 1021 грн. 80 коп.

Уроки доброти 3-7 жовтня 2022

З метою покращення психологічного стану у дітей в час війни, зняття емоційної напруги, виховання гуманного ставлення до тварин та відповідно до статті 6 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження " Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8 долучився до проведення "ІІІ Міжнародного уроку доброти" (про гуманне та відповідальне ставлення до тварин), присвяченого Всесвітньому дню захисту тварин (4 жовтня).

Міжнародний день музики (01.10.2022)

Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Музика здатна приборкувати і «запалювати», спонукати до творчості та нестандартного мислення. А загалом — допомагає виховувати людину.

Благодійний ярмарок 21.09.2022

Дякуємо усім працівникам ЗДО№8, нашим вихованцям та їх батькам за активну участь у загальноміському благодійному ярмарку-продажу сувенірів, виробів власного виробництва, смаколиків, щодо збору коштів на потреби ЗСУ на придбання дронів та укомплектування польової бані (Херсонський напрямок).

Ярмарок відбувся 21 вересня до Міжнародного дня миру.

Міжнародний день миру 21.09.2022

21 вересня в усіх вікових групах пройшли тематичні заняття з нагоди Міжнародного дня миру.

Тематичні заняття сприяли вихованню в дітей доброзичливого ставлення одне до одного, любові до Батьківщини, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі

виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини

- Копіювання дозволяється з цитуванням джерела (Квасилівський ЗДО): http://leleka.rv.ua/21-veresnya-mizhnarodnyy-den-myru.-vidbulysya-integrovani-zanyattya-na-temu-my-za-myr-v-usih-vikovyh-grupah.html
виховували доброзичливе ставлення одне до одного, бажання робити добрі вчинки та жити в мирі, а також любов до Батьківщини

- Копіювання дозволяється з цитуванням джерела (Квасилівський ЗДО): http://leleka.rv.ua/21-veresnya-mizhnarodnyy-den-myru.-vidbulysya-integrovani-zanyattya-na-temu-my-za-myr-v-usih-vikovyh-grupa.

День фізичної культури та спорту 2022

9 вересня в нашому садочку відзначили День фізичної культури і спорту.
Цей день був сповнений цікавих спортивних  заходів, спрямованих на зміцнення фізичного здоров’я вихованців закладу дошкільної освіти.
Педагоги організували ранкові зарядки, заняття, спортивні конкурси і вікторини змагання та естафети.

Ми українці: честь і слава незламним! 2022

В ЗДО №8 пройшло тематичне заняття "Ми українці: честь і слава незламним!". Метою якого було сприяти вихованню патріотичних почуттів, любові до України, гордості за Батьківщину з давньою історією та багатою культурою, розширити знання дітей про українські символи.

Тематичний день до Дня народження І.Франка 2022

 

В дошкільному закладі пройшов тематичний день до Дня народження І.Франка.
Вихователі садочка продовжили знайомити дітей з творчістю і біографією письменника.
Ліпили котиків за твором Івана Франка "Киця".

Тематичний день до Дня незалежності України та Дня Державного прапора України 2022

В Закладі дошкільної освіти №8 пройшов тематичний
день до Дня Прапора та Дня Незалежності України.

Метою проведених заходів було прищеплювати почуття
гордості за свою Батьківщину, за свій народ, свою мову, виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики.

                                                                           

День Української Державності 28.07.2022

День Української Державності відзначається вперше 28 липня, у День Хрещення Київської Русі.

Працівники та вихованці нашого закладу також долучилися до святкування.

День родини 2022

В усіх групах закладу дошкільної освіти пройшли тематичні заняття до Дня родини.

Основою народної моралі, її найвищим законом у всі часи була любов і повага до родини. Мати – лагідна берегиня сім’ї, а батько – її міцна та надійна опора. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ. Ця вічна істина – основа родинного виховання, могутній чинник зміцнення духовності нації. Від сім’ї ми черпаємо життєві сили. Сім’я допомагає нам долати негаразди та додає сил і натхнення.

Тиждень безпеки дитини (4.07.-08.07.2022)

З 04.07.2022р. по 08.07.2022р. в ЗДО№8 було проведено Тиждень безпеки дитини, метою якого стало формування в дошкільників свідомого ставлення до власної безпеки, формування в них навичок безпечної поведінки та стресостійкості, збереження життя та здоров’я (фізичного, психологічного, емоційного). У його межах було організовано освітню
діяльність з дітьми за такими напрямами: правила безпеки під час евакуації, мінної безпеки (правила мінної безпеки, UNICEF розробила спеціальний комікс “Суперкоманда проти мін”); правила дорожнього руху; правила поведінки на вулиці, у транспорті, при зустрічах з незнайомими людьми; правила безпечної поведінки під час відпочинку на сонці, у лісі, біля водойми; користування електричними й газовими приладами; запобігання харчовим отруєнням і кишковим інфекціям та ін.

При проведенні роз’яснювальної роботи серед вихованців щодо необхідності дотримання ними правил безпеки педагоги наголошували, що ми знаємо, як убезпечити себе, повторювати правила, як поводитися під час сирени, та правила безпеки під час обстрілів; закріплювали інформацію, яку дитина має знати відповідно до віку (власне прізвище та ім’я, адресу, кого з дорослих і де можна знайти, якщо дитина опинилась сама).

День Конституції України 28.06.2022

28 червня в Україні відзначається державне свято - День Конституції України.

        Цього дня у 1996 році на ранковому засіданні Верховна Рада України прийняла новий Основний закон країни - першу Конституцію Незалежної Української Держави.

З нагоди Дня Конституції України в Закладі дошкільної освіти №8 пройшли тематичні заняття.

День друзів 2022

9 червня в усьому світі святкують Міжнародний день друзів.
В ЗДО №8 були проведені тематична заняття, на яких вихователі навчали малечу вибудовувати стосунки, спілкуватися і особистим прикладом демонстрували, як саме це робити.