Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

 

Додаткові освітні послуги

В закладі дошкільної освіти №8 надаються безкоштовні освітні послуги з навчання дітей іноземної (англійської) мови  з другої молодшої групи (з четвертого року життя).   В кожній дошкільній групі проводиться по два заняття на тиждень, всього 0,5 ставки (9 годин на тиждень). 

Керівник гуртка англійської мови Гнєушева Юлія Валеріївна - стаж педагогічної діяльності на 01.10.2020р.  – 14 р. 2міс. За фахом вчитель іноземної мови та практичний психолог в закладах освіти.

 

Додаткові освітні платні послуги надаються на основі договору між батьками або особами, які їх заміняють та навчальним закладом з 01.10.2020р. за такими напрямками: 

-         художньо-естетичний розвиток (образотворча діяльність) – 2 р. на тиждень; 

-         раннє навчання за методикою М.Зайцева – 2 р. на тиждень; 

-         хореографія – 2 р. на тиждень. 

     Керівник гуртка з художньо-естетичного розвитку – Нестерук Оксана Миколаївна, має вищу педагогічну освіту, за спеціальністю «Вчитель української мови, літератури та зарубіжної літератури, історії», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

     Керівник гуртка з раннього навчання за методикою Зайцева – Суха Лариса Євгенівна, має вищу дошкільну освіту, за спеціальністю «Викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

     Керівник гуртка з хореографії – Лозян Дарина Русланівна, має вищу педагогічну освіту, за спеціальністю «Вчитель музичного мистецтва, художньої культури», Працює на 0,25 ставки (4год.30 хв.).

       Вартість одного гуртка ДОПП становить 150 грн. на місяць.

Презентація закладу

 

Щорічний звіт керівника Закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №8 Рівненської міської ради знаходиться у вкладці "Установчі документи".

 

Узагальнені інформаційні матеріали з питань цивільного захисту населення. 

Пам'ятки населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях - завантажити 

 

Створений МОН України ресурс
«Вчимося і навчаємося на карантині»

 

Анонс заходів на травень:


1
травня

  День праці


травня

  Колективний перегляд занять, педагогічна рада

 8
травня

  День пам’яті і   примирення         
(09 травня)

 12
травня

  День матері 
 15
травня
  Міжнародний день   сім’ї
 18
травня
  День вишиванки