Рівненської міської ради

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №8

22 січня відзначається День соборності України – одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності. Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

В нашому закладі дошкільної освіти також відзначали День Соборності України.  З дітьми дошкільних груп були проведені тематичні заняття  «Україна – єдина країна», що сприяли  поглибленню знань вихованців про історію виникнення свята, вихованню у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Діти ознайомилися з поняттями «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави, читали вірші, малювали патріотичні емблеми.

Коли приходять Різдвяні свята на землі запановує мир, а серця сповнюються доброю волею. Не забувають шанувати звичаї українського народу у нашому садочку. Кульмінацією святкових дійств був вертеп з Різдвяною зіркою, що прославляв свято, господарів та веселив присутніх. Всі учасники святкових дійств отримали задоволення та чудовий настрій.

Вихователі ЗДО №8 продовжують знайомити дітей із зимовими звичаями та традиціями українців.

13 грудня – узагальнили та поглибили знання своїх вихованців про обряди пов’язані з Андріївським
святковим комплексом: ритуальним приготуванням вареників, випіканням калити, грою «Калита».

19-20 грудня відбулись святкові дійства до Дня Святого Миколая та Нового Року в усіх групах ЗДО. Цікаво продумані сценарії, музичний супровід створили святкову атмосферу, забезпечили гарний настрій та залишили чудові враження дітям. Всі діти були одягнені у гарні маскарадні костюми, мали образи казкових героїв. Малюки грали в ігри, танцювали, розповідали вірші та співали пісні. Святкові дійства завершились та залишили по собі радісний настрій, веселощі, спогади діткам на цілий рік. В кінці свята малята отримали новорічні подарунки.

З 5 по 9 грудня 2022 року в закладі дошкільної освіти було проведено Всеукраїнський тиждень права.

Презентація закладу

Щорічний звіт керівника Закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №8 Рівненської міської ради знаходиться у вкладці "Установчі документи".

Узагальнені інформаційні матеріали з питань цивільного захисту населення.

Пам'ятки населенню щодо дій у надзвичайних ситуаціях - завантажити

Створений МОН України ресурс
«Вчимося і навчаємося на карантині»

Анонс заходів на січень:

січня

- Цикл новорічно- різв’яних свят
(6 - Святвечір, 7 - Різдво,
13 - Щедрий вечір, 19 - Водохреща);

січня

- День Соборності України (22 січня).